Aktualności

01.03.2021 #WeDoMore

Współpracujemy z firmą Apartamenty Kieleckie

Podjęliśmy współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie w zakresie promocji najnowszej inwestycji kieleckiego dewelopera – Górna22. Strategia digital obejmuje kampanie SEM oraz działania promocyjne prowadzone za pośrednictwem platformy Facebook.

Górna 22 to nowa inwestycja, w ramach której powstaną 3 ośmiopiętrowe budynki z nowoczesną architekturą w każdym po 126 lokali. Atutem jest usytuowanie – szybki dostęp do centrum, w tym bliskość dwóch największych uczelni wyższych takich jak Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Z najwyższych kondygnacji budynku będzie można podziwiać wspaniałą panoramę Kielc.

Odpowiadamy za promocję inwestycji Górna22 w świecie on-line z wykorzystaniem popularnej platformy społecznościowej Facebook. Celem jest zarówno wzrost świadomości marki nowej inwestycji, jak i pozyskiwanie wysokiej jakości leadów. Postawiono na kompleksowe działania dążące zarówno do poszerzania zasięgów organicznych, jak i optymalizacji kampanii płatnych – Facebook Ads. Nasze aktywności dotyczą również obszaru SEM – szeregu działań, których celem jest osiągnięcie widoczności strony internetowej klienta w wynikach wyszukiwania.

Obecność deweloperów w świecie digital jest dzisiaj niezbędna i kluczowa pod względem dotarcia do potencjalnych nabywców. Dlatego z ogromną satysfakcją podjęliśmy współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie proponując dedykowaną strategię marketingową uwzględniającą specyfikę branży- komentuje Marzena Kamińska, managing partner Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!