Up&More

Kompetencje

Pozycjonowanie

Według badań wyniki organiczne odpowiadają średnio za ponad 50% całkowitego ruchu na stronach internetowych. Zobacz w jaki sposób SEO może wpływać na pozycję Twojej strony w rankingu wyników wyszukiwarki Google.

Social Media

Za pomocą social mediów możemy zaprosić odbiorców do świata Twojej marki i sprawić, aby ta wizyta była przyjemna, ciekawa i przekładała się na sprzedaż. Nasze kompleksowe podejście przemienia efektowność w efektywność. Łączymy świat marki z Twoimi Klientami, budując zaangażowanie i wiarygodność, przekładającą się na widoczność i siłę brandu.

Prowadzenie profili

Moderacja

Strategia

Influencer Marketing

Szkolenia

Social Media Ads

Content Marketing

Analityka

Twoje decyzje biznesowe nie mogą pozwolić sobie na braki w danych. Zaprojektuj z nami analitykę nowej generacji z użyciem Google Analytics 4, poznaj ścieżki użytkowników, wykonaj dashboardy z wynikami na żywo. Wszystko to w zgodzie z nowymi wytycznymi dotyczącymi prywatności.

Google Analytics 4

Eksperymenty

Analityka aplikacji

Wizualizacja danych

Kreacje i Development

Od projektu do wdrożenia. Dla Ciebie zaprojektujemy nowy serwis internetowy, zaplanujemy jego kompletną architekturę, opracujemy funkcjonalności, zintegrujemy z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami a całość zmigrujemy. Po zakończonym procesie wesprzemy Cię w dalszym rozwoju serwisu.

Strony WWW

e-Commerce

Aplikacje mobilne

Aplikacje webowe

SLA

Branding

Grafika

Szkolenia

Wiemy, jak ważne jest rozwijanie wiedzy w marketingu online. W Up&More opracowaliśmy system aktywnego nauczania i sesji treningowych 1:1. Zapytaj nas o dedykowany plan nauczania i zacznij realizować swoje cele szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Webinary

Szkolenia dedykowane

Warsztaty online

Kompleksowe działania digital

Najlepsze efekty biznesowe osiągniesz integrując ze sobą wiele usług. Współpracując z nami masz pewność, że dobierzemy dopasowane rozwiązania oparte na wiarygodnych danych i wypracowanej strategii. Będziesz pracował z zespołem, który weźmie aktywny udział w budowaniu Twojej marki.