Up&More

Agencja Digital Marketing

W Up&More skupiamy się na realizacji Twoich celów biznesowych, niezależnie czy są to wyniki sprzedażowe, udział w rynku, liczba nowych klientów czy rozpoznawalność marki. Pracujemy z najlepszymi i dbamy o najwyższą jakość obsługi. Dowód? Up&More to najlepsza agencja marketingowa z Polski na European Search Awards 2022. Nasze projekty SEO i SEM zyskują uznanie uznanych jurorów i ekspertów. A Klienci? Często zostają z nami na wiele lat, a dzięki partnerskim relacjom, które budujemy, osiągamy ponadprzeciętne wyniki.

agencja up&more

Chcemy Ci coś powiedzieć...

Zapytasz, czym się wyróżniamy? Jesteśmy najlepiej ocenianą agencją z Polski na European Search Awards 2022. Zawsze stawiamy sobie ambitne cele. Zawsze łączymy je z Twoim celem biznesowym. Gramy w jednym zespole i całkiem dobrze nam to wychodzi.

Tomasz StarzyńskiManaging Partner w Up&More
user image

Posiadamy własne działy: SEO, Analityki, Copywritingu, SEM, IT, Grafiki czy Social. Uczestniczymy i wygrywamy w międzynarodowych konkursach. Tworzymy kampanie na świat. Mamy w zespole 17-letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron. Posiadamy status partnera premium w Whitepress. Dostarczamy pełny raport naszych działań SEO. U nas ostatecznie Ty decydujesz jak długo pracujemy dla Ciebie.

Piotr StarzyńskiManaging Partner w Up&More
user image

Up&More to nie korporacja! Naszym celem jest realizacja twojego celu. Bez ograniczeń, międzynarodowych ograniczeń i proceduralnych barier. Wierni dewizie Social #More, komunikujemy się w imieniu Twojej marki wszędzie tam, gdzie możemy zbudować potencjał i przewagę konkurencyjną.

Marzena KamińskaManaging Partner w Up&More
user image

Nie znamy ograniczeń. I to dosłownie! Kreujemy i kodujemy przestrzenie, które stanowią trzon obecności marki w internecie. Wdrażamy technologie webowe i mobilne, dzięki którym efektywność działań ma swoje realne wartości.

Konrad KamińskiManaging Partner w Up&More
user image

Nagrody nagrodami... Ważne, że Klienci zostają z nami na dłużej. Z wyboru, a nie w wyniku zobowiązań w umowach. Mamy ten zaszczyt, rozwijać projekty z Klientami, którzy dołączyli do nas już na samym początku przygody, tak jak Ronson Development, z którym działamy już od ponad 8lat!

Grzegorz LenkiewiczLead Developer w Up&More
user image

Z Up&More zrealizowaliśmy złożony projekt nowej strony internetowej, zawierający także przygotowanie stron inwestycji. Stale współpracujemy nie tylko przy rozwijaniu naszej witryny, ale także we wszelkich internetowych działaniach marketingowych wliczając w to SEO, SEM i Social Media. Agencja dała się poznać jako elastyczny Partner, sprawnie realizujący zadania, wspierający na każdym etapie prac. Wytrwałość podczas napotykanych problemów przynosi stale wysokie wyniki. Zostajemy na stałe!

Karolina BronszewskaCzłonek Zarządu w Ronson Development
user image

Wyzwania? Są dokładnie tym, w czym czujemy się najlepiej. Social media są dla nas jak ocean możliwości i zmian, który z jednej strony wymaga dobrej strategii, analizowania i optymalizacji, a z drugiej otwartości, spontaniczności i szybkiej reakcji na fali zmieniających się trendów. Kreatywność to nasza mocna strona i to właśnie dzięki niej uwalniamy potencjał prowadzonych przez nas marek.

Alicja KisielHead of Social Media w Up&More
user image

W obsłudze Social Media przez Up&More szczególnie doceniam terminowość, zaangażowanie oraz elastyczność na zmiany!

Katarzyna LenckowskaKierownik ds. komunikacji marketingowej i sprzedaży detalicznej w DHL Parcel Polska
user image

Wiemy, że droga do sukcesu to nie tylko suche dane i analiza tabelek w Excelu. Jasne, te kwestie są ważne, ale w Up&More wyróżnia nas kreatywność i innowacja! Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a w rękawie zawsze mamy rozwiązania, które pomagają im wyróżnić się na tle konkurencji.

Martyna MalepszyJunior Digital Creative
Martyna Malepszy

Współpraca z zespołem Up&More jest bardzo efektywna. Cenimy ich za rzetelność, transparentność i zaangażowanie w prowadzone działania. To agencja, na której można polegać!

Zespół SEPHORA PolskaMarketing
logo-sephora

W Up&More każda współpraca to okazja do zbudowania długofalowej, biznesowej relacji, która na różnych etapach wiąże się z coraz to nowymi wyzwaniami. Reagujemy na zmiany rynkowe i trendy, nieustannie dbając o rozwój i klienta, i własny.

Joanna SopielaSEM Specialist
user image

Z agencją Up&More współpracujemy od 2017 roku. W tym czasie wspólnie zrealizowaliśmy bardzo dużo projektów, łączących wiele kanałów mediowych. Zespół Up&More świetnie rozumie specyfikę branży deweloperskiej, dzięki czemu bardzo szybko osiągnęliśmy wymierne efekty pracy. Bardzo doceniam również elastyczne podejście i zaangażowanie agencji w bieżących działaniach.

Marek CichyMenedżer ds. marketingu internetowego w Vantage Development
user image