Aktualności

09.01.2019 #WeDoMore

Up&More dla sieci hoteli DeSilva

Z początkiem roku do grona naszych klientów dołączyła sieć hoteli DeSilva. Będziemy odpowiedzialni za kompleksową obsługę działań marketingowych w internecie: począwszy od optymalizacji widoczności serwisów DeSilva, przez aktywności reklamowe (w tym kampanie Google Ads), skończywszy na opiece nad kanałami social media.

Sieć hoteli DeSilva powstała w 2006 roku. Spółka rozwija się w oparciu o cztery marki własne (Desilva Premium, Desilva, Desilva INN, by Desilva), oraz, wpisujące się w strategię rozwoju i synergię biznesową sieci, marki Accor – Mercure i Ibis. Obecnie w swoim portfolio posiada 17 hoteli na terenie całej Polski.

Pierwszym zadaniem Up&More będzie przeprowadzenie pogłębionego audytu wszystkich serwisów DeSilva i wdrożenie strategii pod kątem SEO. Kolejnym krokiem będzie opracowanie planu i nadzór nad kampaniami reklamowymi. Równolegle, rozpoczniemy działania w kanałach social media spółki. Głównym zadaniem na cały 2019 rok jest rozwój widoczności Sieci w internecie.

DeSilva to najprężniej rozwijająca się sieć hoteli w Polsce. Aby podtrzymać dynamikę wzrostu, szukaliśmy partnera, który wskaże nam odpowiedni kierunek w zakresie obecności w internecie. Up&More pokazało, że oprócz fachowej wiedzy, doskonale rozumie specyfikę branży hotelarskiej. - komentuje Iwona Donimirska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Sieci Hoteli DeSilva.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!