Aktualności

07.10.2019 #WeDoMore

Stworzyliśmy nowy serwis Ceetrus Polska

Niedawno zakończylismy duży projekt dla Ceetrus Polska, jednego z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Działania dotyczyły realizacji nowej strony internetowej, prezentującej tereny inwestycyjne Klienta w różnorodnych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Ceetrus Polska zarządza blisko 400 Centrami Handlowymi zlokalizowanymi w 12 krajach Europy i Azji. Na polskim rynku działa od 1996 roku. Spółka jest komercjalizatorem i zarządcą 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Bronowice i Galerii Łomianki, a także wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan. Od kilkunastu miesięcy spółka Ceetrus Polska sukcesywnie zagospodarowuje posiadane tereny inwestycyjne i zaprasza inwestorów do współpracy. Na terenie całego kraju spółka gospodaruje 180 hektarami terenów inwestycyjnych. W zależności od lokalizacji są one przeznaczone pod nieruchomości komercyjne oraz budownictwo mieszkaniowe.

Po naszej stronie leżała realizacja serwisu internetowego dopasowanego do szerokiej gamy oferty Ceetrus Polska. Projekt zakładał nowoczesną formę prezentacji terenów inwestycyjnych z wykorzystaniem zarówno wizualizacji, jak i pełnej integracji z technologią lokalizacji (Google Maps) z wykorzystaniem API.

Zrealizowaliśmy projekt zgodny z ideą Klienta, chcąc ułatwić inwestorom poszukiwania atrakcyjnych działek pod komercyjne lub mieszkaniowe inwestycje. Z przyjemnością podjęliśmy się wyzwania, które w dużej mierze polega na odpowiedniej prezentacji wizualnej bardzo dużej liczby oferowanych działek w strukturze jednej strony. - komentuje Konrad Kamiński Managing Partner Up&More.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Up&More ze względu na ofertę dopasowaną do charakteru naszej działalności związanej z naszymi terenami inwestycyjnymi. Zależało nam na tym, żeby zaprezentować naszą ofertę w nowoczesny i spełniający oczekiwania inwestorów sposób.- komentuje Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, lider ds. komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!