Aktualności

04.10.2021 #WeDoMore

EDS Retail Park nowym Klientem Up&More

Właśnie rozpoczynamy współpracę z gdańskim inwestorem EDS Retail Park. Jesteśmy odpowiedzialni jest za prowadzenie działań Public Relations oraz za prowadzenie działań komunikacyjnych na LinkedIn.

EDS Retail Park to rozwijający się inwestor w zakresie prowadzenia kompletnego procesu inwestycyjnego, związanego z budową i komercjalizacją parków handlowych na terenie Polski i krajów bałtyckich. Głównym założeniem EDS Retail Park jest kompleksowa realizacja projektu rozpoczynająca się od pozyskania atrakcyjnego gruntu pod nieruchomość, opracowania projektu budowlanego oraz wykonawstwa, komercjalizacji powierzchni na oddaniu do użytkowania kończąc. 

- Naszym głównym celem jest obecnie rozszerzenie działań komunikacyjnych na temat prowadzonych przez EDS inwestycji. Wybraliśmy Agencję Up&More, ponieważ w sposób kompletny zaproponowała efektywną strategię działań, opartą o merytoryczną komunikację z rynkiem i naszymi klientami  – komentuje Magdalena Maciejak, Dyrektor ds. Rozwoju, EDS Retail Park.

Nasz Zespół odpowiada za kompleksowe działania Public Relations oraz prowadzenie konta firmowego w serwisie LinkedIn. Celem działań jest zarówno wzrost świadomości o realizowanych projektach parków handlowych, jak i nawiązywanie relacji z nowymi Klientami. Po naszej stronie jest także za realizację strategii Personal Branding i Employer Advocacy, w ramach której wspieramy kluczowych pracowników firmy w budowaniu ich wizerunku w sieci, poprzez obecność na Linkedin i regularne tworzenie treści na kanały prywatne. 

- prowadzenie działań komunikacyjnych w ramach Public Relations i Social Media to jedna z podstawowych kompetencji naszej Agencji, dlatego cieszy nas fakt, że możemy do grona naszych Klientów dołączyć Spółkę o tak ambitnych celach dodaje Marzena Kamińska, managing partner Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!