Delsey Paris to francuski producent bagażu podróżnego, który od ponad 70 lat skutecznie kreuje trendy i innowacje usprawniające życie podróżnych. To Delsey Paris w roku 1972 wprowadził pierwsze walizki z systemem jezdnym, czyli tzw. kółkami. W roku 2010 opatentował system bezpiecznych suwaków SECURITECH, chroniąc cenną zawartość walizek. Delsey Paris obecny jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, od niedawna również w Polsce.

Praca od podstaw

Polski dystrybutor Delsey rozpoczął nową kartę w historii obecności marki na naszym rynku. Mając na uwadze fakt, iż startujemy od naprawdę przysłowiowego zera, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy pełen system, do sprzedaży indywidualnej, hurtowej i za pomocą partnerów zewnętrznych. Było to o tyle istotne, że tradycyjna sprzedaż walizek, czyli w sklepach stacjonarnych ma już wartość minimalną i kluczem było elastyczne podejście do sprzedaży online.

Punktem wyjścia, była nowoczesna platforma do zarządzania sprzedażą we wszystkich możliwych kanałach online. Platforma Delsey Polska, to wirtualny magazyn z dedykowanym dostępem dla partnerów B2B, sklepów i Market Place. Poza aktualnym stanem magazynowym aktualizowanym online, ma w sobie panel kontrahenta z automatycznym generowaniem dokumentów sprzedaży, historią zamówień oraz bazą materiałów marketingowych do wykorzystania przez partnerów. Dzięki odpowiedniemu prześledzeniu potrzeb kontrahentów wdrożyliśmy system, który automatyzuje procesy, usprawnia składanie zamówień i wpływa na pozytywne relacje dystrybutora z partnerami handlowymi.

Praca przy projekcie Delsey Polska

Sklep on-line

Sklep www Delsey Polska został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami z zakresu eCommerce. Czytelnie prezentuje swoją ofertę, dając szansę użytkownikowi na szybkie znalezienie wybranego produktu i oczywiście sprawny zakup. Cały asortyment został z jednej strony podzielony wg kolekcji, ale również ze wg. rodzaju kategorii produktu. Aby maksymalnie dopasować się do potrzeb klienta opracowaliśmy szereg filtrów, po których może on sprawnie wyszukać swój produkt.

stworzenie sklepu Delsey Polska

Integracje

Market Place’y to obecnie prężnie rozwijające się platformy do sprzedaży w internecie. Aby szybko zwiększyć ilość miejsc w których można kupić produkty Delsey, zrealizowaliśmy kilkanaście integracji z dużymi i największymi platformami partnertów w Polsce. Są to m.in. Allegro, Empik, Emag. Wszystkie integracje połączone są platformą B2B Delsey, dzięki czemu obsługa procesu zamówień po stronie Delsey jest szybka i sprawna.

Łatwa w obsłudze platforma B2B usprawniająca procesy sprzedażowe, sprzedający sklep i wartościowe integracje z Market Place. Czy można chcieć więcej? Więcej na delsey.pl

Delsey Polska - opis działań marketingowych

Opinia Klineta

Wprowadzając nieznaną szerokiemu odbiorcy markę na rynek musieliśmy wziąć pod uwagę fakt, iż ponad 90% sprzedaży odbywać się będzie w internecie. Dlatego też, musieliśmy mieć pewność, że zarówno sklep jak i ważna dla nas platforma B2B zostaną zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i szybko zaczną się zwracać dzięki generowanym przez siebie transakcjom. Agencja Up&More podeszła do tego zadania wielowątkowo, oferując nam wsparcie konsultacyjne i doradztwo, sprawne przeprowadzenie procesów programistycznych i unikalną wiedzę z zakresu eCommerce.”

Bartosz Waszczyk Delsey Polska