Aktualności

16.01.2020 #WeDoMore

Współpracujemy z Vertigo Property Group

Poszerzamy zakres współpracy z Vertigo Property Group, agencją nieruchomości komercyjnych. Dotychczasowa współpraca oparta na kampaniach Google Ads zostanie uzupełniona o działania SEO, będące kontynuacją szerszej strategii w zakresie wsparcia sprzedaży w kanale online.

Współpracujemy z firmą Vertigo Property Group od 2018 roku. Od początku realizujemy cele marketingowe Klienta dążące do pozyskiwaniu wartościowych leadów. W szczególności uwzględniamy kampanie w ekosystemie reklamowym Google z wykorzystaniem odpowiedniego i zróżnicowanego rodzaju reklam, m.in.: rozszerzonych reklam tekstowych, elastycznych reklam w wyszukiwarce, z wykorzystaniem zarówno grafik, jak i wideo.

W ramach kontynuacji strategii marketingowej poszerzamy działania o dodatkowy obszar SEO. Stałe aktywności zostały poprzedzone pełnym audytem SEO strony www Klienta.

Vertigo Property Group z sukcesem działa na rynku nieruchomości komercyjnych już od 11 lat. Oferuje szeroki zakres usług związany z najmem oraz wynajmem powierzchni biurowych na terenie Warszawy. Specjalizuje się w pośrednictwie i doradztwie. W swojej bazie posiada ponad 1000 budynków biurowych do wynajęcia. Filarem działalności firmy jest zespół ekspertów, dogłębna wiedza na temat rynku nieruchomości biurowych oraz bieżąca analiza trendów.

Nasze dotychczasowe działania zaowocowały poszerzeniem zakresu prac, co efektywnie wpłynie na realizację celów wyznaczonych przez Klienta. Zawsze staramy się dobierać narzędzia tak, aby adekwatne wpisać się w obopólną strategię marketingową. - potwierdza Marzena Kamińska, managing partner w agencji Up&More.

W konsekwencji bardzo dobrych wyników kampanii, podjęliśmy decyzję nie tylko o kontynuacji współpracy z Up&More, ale także jej pogłębienia. Zaproponowane aktywności spełniły nasze oczekiwania względem przyszłościowych planów biznesowych. - komentuje Tomasz Dyła, managing partner Vertigo Property Group.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!