Aktualności

02.06.2019 #WeDoMore

Współpracujemy z RATIONAL

Nawiązaliśmy współpracę z RATIONAL POLSKA, producentem zaawansowanych urządzeń gastronomicznych dla sektora HoReCa. Projektowo wspieraliśmy działania PR-owe podczas prezentacji nowej serii urządzeń na Targach EuroGastro oraz bezpośrednio po nich.

Firma RATIONAL funkcjonuje na rynku od ponad 40 lat, opracowuje i produkuje zaawansowane urządzenia gastronomiczne. Dziś jako światowy dostawca nowoczesnych technologii przyrządza w piecach ponad 130 milionów potraw dziennie. Zajmuje ponad 50-procentowy udział w rynku sprzętów wielofunkcyjnych.

Wspieraliśmy markę RATIONAL przy okazji premiery nowej linii urządzeń Vario CookingCenter® na polskim rynku. Do naszych zadań należało przede wszystkim nawiązanie relacji z kluczowymi dziennikarzami i wsparcie medialne podczas Targów EuroGastro. Działania komunikacyjne obejmowały okres zarówno przed premierą, jak i po samym wydarzeniu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy. Przede wszystkim doceniamy elastyczne podejście agencji oraz inicjatywę w podejmowanych działaniach. Zespół Up&More nie ograniczał się tylko do samych formalnych zadań, zaproponował o wiele więcej – co naprawdę nie jest takie oczywiste, jeśli chodzi o agencje PR. To był strzał w dziesiątkę. - potwierdza Anna Pycińska, Marketing Manager RATIONAL.

Po naszej stronie za projekt odpowiedzialny był dział Public Relations, kierowany przez Macieja Wernickiego, zaś jego bieżącą obsługą zajmowała się Iwona Gielecińska.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!