Aktualności

29.03.2021 #WeDoMore

Współpracujemy z Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Podjęliśmy współpracę z firmą inwestycyjną – Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Odpowiadamy za działania digital dla marki z nastawieniem na realizację celów biznesowych Klienta. Strategia obejmuje konfigurację analityki witryny, działania w obszarze SEO oraz kampanie reklamowe prowadzone z wykorzystaniem narzędzi Google Ads i Facebook Ads.

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. to firma inwestycyjna umożliwiająca swoim Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz pomnażanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia swojego zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarcza rozwiązania rynku kapitałowego m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

Przeprowadza emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizuje transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczy szereg usług poemisyjnych.

Jest Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracuje z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii (OZE).

W ramach podjętej współpracy realizujemy kampanię promującą markę oraz serię webinarów edukacyjnych prowadzonych przez Klienta. Strategia obejmuje budowanie wizerunku z wykorzystaniem popularnych systemów reklamowych – Google Ads, Facebook Ads. W tym kampanie realizowane są w sieci wyszukiwania, Google Display Network oraz za pośrednictwem kanału You Tube. Do realizacji celów promocyjnych wykorzystywana jest także jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych – Facebook.

- Współpraca z Prosper Capital to duże i ciekawe wyzwanie dla naszego zespołu. W naszej strategii staraliśmy się połączyć prace związane z optymalizacją witryny, elementami SEO oraz kampaniami wizerunkowymi i leadowymi. Chcemy razem z Klientem w optymalny sposób dotrzeć do wszystkich zainteresowanych pozyskaniem i pomnażaniem kapitału - komentuje Tomasz Starzyński, managing partner Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!