Aktualności

07.10.2020 #WeDoMore

Up&More w jury IAB MIXX Awards 2020!

Gratulujemy wszystkim nominowanym oraz laureatom wydarzenia. Marzena Kamińska, managing partner Up&More po raz kolejny uczestniczyła w jednym z ważniejszych branżowych konkursów w roli jurora.

Konkurs MixxAwards organizowany przez IAB jest jednym z ważniejszych konkursów branżowych. Jego istotą jest skuteczne wykorzystanie narzędzi, kanałów i możliwości, jakie daje Internet w aktywnościach reklamowych i wizerunkowych. I to właśnie ten efektywny mix jest szczególnym wyróżnikiem zgłaszanych do konkursu kampanii. Ocenianie zgłoszonych prac, co roku daje mi możliwość szerokiego spojrzenia na stale rozwijający się rynek online. W tym roku ilość i jakość zgłoszeń była imponująca. Jako jury mieliśmy naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Osobiście cieszy mnie większa ilość zgłoszeń mniejszych agencji i reklamodawców. Więcej kreatywności oraz intensywnego wykorzystania pełnej gamy narzędzi interaktywnych skutkuje stałym rozwojem rynku i tym samym, większą efektywnością prowadzonych działań. - komentuje Marzena Kamińska, managing partner Up&More

MIXX Awards to konkurs, w którym nagradzane są najlepsze projekty z obszaru digital marketingu. W tym roku ogłoszenie wyników i uroczyste rozdanie nagród odbyło się drogą on-line. Organizatorzy zdecydowali się na transmisję wydarzenia na żywo w sieci, ze względu na bezpieczeństwo uczestników związane z obecną sytuacją.

Konkurs organizowany jest już od 14 lat. Adresowany do reklamodawców oraz twórców kampanii reklamowych przyciąga uwagę całej branży digital. Zgłaszane projekty oceniane są według 4 kryteriów: strategii, kreacji, wykorzystania mediów oraz rezultatów. O statuetki zawalczyły 43 kampanie reklamowe, które otrzymały łącznie 56 nominacji w 15 kategoriach konkursowych.

Wyniki na oficjalnej stronie konkursu.

GRATULACJE od zespołu Up&More!

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!