Aktualności

13.04.2021 #WeCareMore

Up&More partnerem wspierającym Pajacyk.pl

Podjęliśmy współpracę z Polską Akcją Humanitarną na rzecz rozwoju serwisu internetowego Pajacyk.pl. Szczegóły dotyczą poprawy funkcjonalności strony względem jej głównego celu charytatywnego, dostosowania do urządzeń mobilnych, a także niezbędnej obsługi serwisowej.

Up&More jako agencja 360 oferuje kompleksowe rozwiązania związane z aktywnościami reklamowymi w Internecie. Kluczem naszych działań są partnerskie relacje, dlatego w codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy na cele biznesowe Klientów. Bazując na swoim doświadczeniu z aprobatą podjęliśmy współpracę na rzecz rozwoju misji jaką niesie ze sobą program Pajacyk. Zbiórka pieniężna w dużej mierze jest osiągalna poprzez stronę internetową akcji. Zespół Up&More pod względem technicznym usprawnił działanie strony www, zapewniając użytkownikom jeszcze bardziej intuicyjną nawigację.

Pajacyk to program Polskiej Akcji Humanitarnej prowadzony od 1998 roku. Pomaga niedożywionym dzieciom poprzez finansowanie posiłków w szkołach i placówkach środowiskowych. Od 1998 do 2019 aż 71 042 dzieci skorzystało z 9 289 487 posiłków w polskich szkołach. W tym roku, w odpowiedzi na rosnącą liczbę dzieci potrzebujących wsparcia psychologa, działania programu zostały poszerzone o pomoc psychospołeczną.

Pajacyk działa bez przerwy, także teraz w trakcie pandemii. Wszystkie szkoły, świetlice i placówki objęte programem, otrzymały możliwość dożywiania dzieci, mimo zawieszenia ich funkcjonowania. Mogły przekierowywać niewykorzystywane środki na przygotowanie paczek żywnościowych i dostarczanie posiłków dla swoich podopiecznych.

Każdy może wesprzeć akcję przekazują darowiznę lub klikając w brzuszek Pajacyka widocznego na stronie głównej programu. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie reklamy, za co reklamodawcy przekazują na rzecz programu pieniądze. Klikajmy, wpłacajmy. Pomagajmy razem z Pajacykiem.

- Z ogromną satysfakcją podjęliśmy współpracę z PAH. Wdrażając się w cały projekt przede wszystkim od początku pamiętamy o sprostaniu zadania jakim jest niezawodna i funkcjonalna strona www niosąca cel charytatywny. - komentuje Konrad Kamiński, managing partner Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!