Aktualności

31.05.2022 #WeKnowMore

Up&More najlepszą polską agencją podczas European Search Awards

Historyczne zwycięstwo Up&More – nasz Zespół zdobył aż 4 pierwsze miejsca w konkursie European Search Awards 2022. Jednocześnie jest to najlepszy wynik dla polskiej agencji i jeden z najlepszych w całym tegorocznym konkursie.

European Search Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych, w którym międzynarodowe jury nagradza najlepsze kampanie w wyszukiwarce, w tym: SEO, PPC i content marketingowe, a także narzędzia, zwiększające efektywność działań reklamowych. Jego popularność potwierdzana jest rosnącą ilością zgłoszeń agencji oraz zespołów in-house z całej Europy. Kapituła konkursu to wybitne nazwiska znane w europejskiej branży - organizatorzy społeczności SEM / SEO i osoby ze znaczącym wkładem w wiedzę i praktykę z tej tematyki. Niezależność ekspertów z branży marketingowej gwarantuje transparentność samego konkursu, w którym jakość i zastosowane rozwiązania przekładają się na realne wyniki.

Up&More zwyciężyła w następujących kategoriach:

- kampania dla SEPHORA: “Sweet scent of app marketing”, w kategorii BEST USE OF SEARCH – RETAIL / ECOMMERCE (PPC): SMALL

- kampania dla Spotawheel: “Boost Factory”, w kategorii: BEST USE OF SEARCH – AUTOMOTIVE: SMALL

- kampania dla AnyPark: “become a parKING with Anypark!”, w kategorii BEST LOCAL CAMPAIGN (PPC): SMALL

- projekt realizowany dla PANEK CarSharing: “Road to the Top” w kategorii BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (SEO): SMALL

Tegoroczna gala finałowa odbyła się 26 maja w Barcelonie.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!