Aktualności

07.09.2021 #WeDoMore

Up&More dla warszawskiego dewelopera Oaza Mokotów

Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z warszawskim deweloperem Oaza Mokotów w zakresie promocji jego inwestycji na Mokotowie. Będziemy odpowiedzialni za prowadzenie działań komunikacyjnych w Social Media: na portalu społecznościowym Facebook oraz Instagram.

Oaza Mokotów to kameralna zabudowa apartamentowa, składająca się z trzech, 3-piętrowych budynków – w sumie, do użytku oddanych zostanie 69 apartamentów o powierzchni od 47 do 145 m2. Atutem jest jej usytuowanie – inwestycja znajduje się na Mokotowie, przylega do Skarpy Warszawskiej i jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Klubu Sportowego Warszawianka. 

- Wybraliśmy Up&More z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Doceniamy otwartość i kreatywność agencji, a także świeże spojrzenie na dotychczas prowadzone działania w Social Mediakomentuje Katarzyna Sobotka, Manager Biura Sprzedaży, Oaza Mokotów.

Celem naszych działań jest zarówno wzrost świadomości marki nowej inwestycji, jak
i pozyskiwanie wysokiej jakości leadów.

- Cieszymy się, że nasze dotychczasowe działania dla klientów z branży deweloperskiej są wysoko oceniane i przyczyniają się do wyboru naszej agencji w zakresie prowadzenia działań online dodaje Marzena Kamińska, managing partner Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!