Aktualności

23.01.2019 #WeDoMore

Przejmujemy kompleksową obsługę Panek S.A.

Panek S.A., największa w Polsce sieć wypożyczalni samochodów i firma specjalizująca się w CarSharingu, po pierwszym okresie działań w zakresie webdevelopmentu, zdecydowała się na rozszerzenie z nami współpracy. Będziemy odpowiedzialni za aktywności SEO i SEM, wsparcie w ramach Paid Social oraz performance marketing aplikacji umożliwiającej CarSharing.

Od początku roku będziemy zajmować się kompleksową obsługą wzmocnienia obecności firmy w internecie: począwszy od optymalizacji widoczności (SEO) wszystkich serwisów należących do Panek S.A., przez aktywności SEM, działania Social Paid Ads skończywszy na marketingu aplikacji umożliwiającej CarSharing. Rozpoczęcie współpracy poprzedził etap realizacji audytów i wdrożeń analitycznych, a także przygotowanie materiałów graficznych do kampanii.

2019 rok będzie dla nas kluczowy w zakresie rozwoju firmy, zarówno w kontekście wynajmu aut, jak i car sharingu. Po zmianie dotychczasowego partnera w zakresie promocji w sieci, długo szukaliśmy podmiotu, któremu będziemy mogli powierzyć nasze działania. Agencja Up&More pokazała, że warto dać jej kredyt zaufania. - komentuje Katarzyna Panek, rzecznik prasowy Panek S.A.

Panek S.A. to kolejna duża firma, która powierza nam kompleksową obsługę w zakresie obecności w Sieci. To doskonale pokazuje skalę naszego rozwoju w ostatnich miesiącach. Warto zaznaczyć, że do naszych obowiązków będzie należały kwestie perfomance’owe wokół aplikacji Panek Car Sharing. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w zakresie marketingu aplikacji mobilnych w Polsce. - dodaje Tomasz Starzyński, managing partner w UpMore

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!