Aktualności

10.10.2019 #WeDoMore

Poszerzamy zakres współpracy ze sklepem S-MUMO.pl

Dotychczasowe działania w zakresie kampanii reklamowych on-line zostaną poszerzone o aktywności z obszaru SEO.

Dotychczas realizowaliśmy kampanie efektywnościowe Google Ads oraz Facebook Ads na rzecz sklepu S-MUMO. Obecne poszerzamy zakres obowiązków o procesy dążące do zwiększenia pozycji serwisu www Klienta w organicznych wynikach wyszukiwania. Będziemy również odpowiedzialni za realizację działań przygotowawczych (audytów, wdrożeń) oraz realizację stałych aktywności prowadzonych on-site i off-site.

S-MUMO oferuje sprzedaż internetową asortymentu związanego z rekreacją, m.in. baseny ogrodowe, pontony, trampoliny, materace i akcesoria. Działa na rynku od 2006 roku, sukcesywnie poszerzając zakres oferowanych produktów i podnosząc jakość usług.

Zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z agencją Up&More ze względu na dotychczasowe rezultaty prowadzonych działań. Po owocnej 2-letniej kooperacji nastał czas kolejnych wdrożeń zgodnych z naszymi priorytetami odnoszącymi się do planów sprzedażowych. - komentuje Łukasz Prymek z S-MUMO.

Kontynuacja i poszerzenie działań to dla naszego zespołu kolejna dawka motywacji i satysfakcji. Będziemy dążyć do wypracowania wysoko jakościowego ruchu i zwiększania widoczności serwisu na wybrane frazy kluczowe związane ze sprzedawanym asortymentem naszego Klienta - komentuje Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!