Aktualności

20.04.2020 #WeKnowMore

European Search Awards 2020. Trzy nominacje dla Up&More

Otrzymaliśmy trzy nominacje do prestiżowych nagród – European Search Awards 2020. Zostaliśmy docenieni przez jury w trzech kategoriach z obszaru kampanii PPC i marketingu online.

European Search Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branży SEO/SEM i marketingu internetowego. Co roku przyciąga wielu graczy rynku europejskiego chętnie walczących o nominacje i wejście do finału. Zespół ekspertów spośród setek zgłoszeń oraz analizy case study, wyłania wiodące agencje oraz najlepsze kampanie w obszarze PPC, SEO i content marketingu.

Znajdujemy się na shortliście European Search Awards 2020 w trzech kategoriach. Best Use of Search – Real Estate & Property za kampanię zrealizowaną dla Vantage Development w kontekście skutecznej sprzedaży wieloetapowej inwestycji z wykorzystaniem narzędzi Google Ads i machine learning. Best Use of Search – B2C (PPC) za kampanię dla Amerigas obrazującą zwiększenie konwersji przy jednoczesnym obniżeniu kosztu pozyskania z użyciem automatyzacji w ramach Google Ads. Best Low Budget Campaign (PPC) za kampanię e-commerce dla S-mumo.pl dotyczącą wygenerowania wzrostu przychodów bez zwiększania budżetu mediowego.

"Ogromnie cieszymy się, że sukcesy naszej agencji w obszarze kampanii online ponownie zostały docenione w tak prestiżowym konkursie. Już etap nominacji jest poświadczeniem naszych ponadstandardowych działań. Co ważne, w ubiegłym roku Up&More zdobyło nagrodę główną w kategorii Best Use Of Search - Real Estate & Property, dlatego tegoroczne nominacje dowodzą nie tylko naszej konsekwencji, ale także ciągłemu stawianiu nowych wyzwań" - komentuje Tomasz Starzyński, managing partner w Up&More.

Up&More znajduje się na shortliście pośród także innych polskich agencji, m.in. Bluerank, Sempai, Whites, PromoTraffic czy Delante.

"Gratuluję także pozostałym polskim agencjom, które znalazły się na shortliście konkursu. Jest to z jednej strony wyraźny aspekt wizerunkowy dla naszego rynku online, a z drugiej strony ewidentnie świadczy o jakości prowadzonych działań" - dodaje Tomasz Starzyński, managing partner w Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!