Aktualności

29.10.2019 #WeKnowMore

Czy Facebook Dating zrewolucjonizuje internetowe randkowanie?

Wieść o nowym produkcie społecznościowego molocha na pewno nikogo już nie zaskoczy – o Facebook Dating wiadomo nie od dziś. Powstanie nowego randkowego serwisu zostało zapowiedziane już w 2018 roku podczas konferencji F8, a jej uruchomienie miało miejsce 5 września 2019.

Przez cały rok produkt był testowany w Kolumbii, by na początku września dołączyło do niej 19 kolejnych państw. Polski nie ma jeszcze wśród wybrańców, ale spokojnie – również u nas zostanie uruchomiony Facebook Dating. Musimy jednak na to poczekać do początku przyszłego roku. Czy będzie warto?

Nie jest już żadną tajemnicą, że Mark Zuckerberg lubi wprowadzać do swojego serwisu rozwiązania zaczerpnięte z innych aplikacji. Przypomnijmy sobie chociażby wprowadzenie Facebook Stories, które do złudzenia przypominają swoją instagramową wersję (która też jest kopią rozwiązań ze Snapchata) albo możliwość dzwonienia do znajomych z poziomu aplikacji Messenger, podobnie jak to ma miejsce na Whats-App’ie. Teraz Zuckerberg bierze się za Tinder i uruchamia facebookowy portal randkowy – Facebook Dating.

Cały artykuł autorstwa Klaudii Kolman, Social Media Specialist w Up&More przeczytacie na NowyMarketing.pl

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!