Aktualności

19.05.2019 #WeDoMore

Pracujemy dla CAT!

Ruszamy z promocją on-line dla oficjalnego dystrybutora maszyn CAT w Polsce – firmy Bergerat Monnoyeur. Kampania marketingowa będzie dotyczyła nowej serii minikoparek minikoparek CAT. Z działaniami ruszamy na początku kwietnia.

Bergerat Monnoyeur Polska to wyłączny dystrybutor maszyn CAT w Polsce, obecny w branży od 1997 roku. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć regionów i biur regionalnych rozlokowanych na terenie całego kraju.

Celem kampanii będzie osiągniecie maksymalnego poziomu konwersji przy dotarciu do określonych grup docelowych. Dla zoptymalizowania wyników zostaną dobrane odpowiednie narzędzia i kanały komunikacji: wystartują kampanie performance marketingu, w wynikach wyszukiwania, Smart Display, a także promocje w serwisach społecznościowych. Aktywności uzupełnione o wdrożenia analityczne, procesy testowania oraz niezbędne kreacje dopełnią całości kampanii efektywnościowej.

Rynek minikoparek to jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów maszyn budowlanych. Oferując niezawodność i dużą efektywność celowo skupiamy się na rozpowszechnieniu modelu minikoparek CAT nowej generacji. Jakość maszyn współgrająca z przystępnością cenową na polskim rynku, uwydatniona kampanią prowadzoną przez Up&More wesprze nasze cele sprzedażowe. - potwierdza Paweł Dzięgielewski, koordynator ds. marketingu Bergerat Monnoyeur

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!