Aktualności

17.07.2020 #WeDoMore

Otrzymaliśmy status: Facebook Marketing Partners

Nasza agencja Up&More otrzymała status preferowanego partnera w programie Facebook Marketing Partners for Agencies. Zakwalifikowaliśmy się do programu spełniając szereg wymogów wyznaczonych przez największy serwis społecznościowy.

W praktyce oficjalne członkostwo polskiej agencji w programie oznacza jeszcze większe korzyści i możliwości związane z narzędziami reklamowymi oraz analitycznymi Facebook Ads. W ramach współpracy nasz zespół otrzymuje większy dostęp do zasobów oraz różnorodnych szkoleń, warsztatów kreatywnych, wydarzeń, inicjatyw badawczych. Status partnera marketingowego FB tożsamy jest również z innymi udogodnieniami, takimi jak priorytetowe rozwiązywanie problemów, a także konsultacje w zakresie kreacji i rozwiązań technicznych.

Facebook Marketing Partners for Agencies to program dedykowany agencjom, które są szczególnie aktywne w działaniach reklamowych za pośrednictwem platformy Facebook. Powstał z myślą o tych, którzy w swoich strategiach wykorzystują najnowsze dostępne rozwiązania i formaty, ale przy jednoczesnym osiąganiu zadowalających wyników. Wyznacznikiem są również kryteria realizowanych kampanii zoptymalizowanych pod kątem generowania oczekiwanych wyników biznesowych na rzecz klientów.

Nasza agencja cały czas aktywnie prowadzi działania marketingowe na rzecz Klientów za pomocą portali społecznościowych (Facebook, Instagram), w tym stale angażujemy grupy docelowe także poprzez budowanie organicznych zasięgów.

Cieszymy się, że znaleźliśmy się w oficjalnym gronie polskich agencji, które wiodą prym w zakresie działań reklamowych na Facebooku. To otwiera nam kolejny rozdział do współpracy z klientami w zakresie optymalizacji, analityki czy inicjacji badań, ale również w zwiększaniu kompetencji zespołu, udziału w nowych wydarzeniach czy indywidualnych konsultacjach. - komentuje Tomasz Starzyński, managing partner w Up&More.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!