Aktualności

06.12.2018 #WeDoMore

Up&More dla dewelopera Hossa

W listopadzie do grona naszych klientów dołączyła firma deweloperska Hossa. Będziemy odpowiedzialni za zaprojektowanie i wdrożenie serwisu www spółki, łączącego stronę inwestycyjną z ekosystemem stron inwestycji. Ponadto, będziemy odpowiadać za planowanie i realizację działań SEO.

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. działa na rynku od 26 lat i jest jednym z największych graczy na rynku deweloperskim na Pomorzu. Firma do tej pory wybudowała ponad 720 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, biurowej i handlowej. W ostatnim czasie Grupa rozpoczęła 10 nowych inwestycji, w związku z czym konieczna była intensyfikacja działań komunikacyjnych w Internecie. Za całość aktywności odpowiedzialna będzie agencja Up&More.

Kluczowym aspektem wyboru agencji dla firmy Hossa było doświadczenie w marketingu efektywnościowym w obsłudze sektora deweloperskiego. Głównym celem projektowanego serwisu będzie agregacja leadów pozyskiwanych w ramach prowadzonych działań reklamowych dla poszczególnych inwestycji oraz wsparcie w działaniach wizerunkowych dewelopera.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w sektorze deweloperskim jesteśmy cenionym partnerem dla największych firm budowlanych. Okazane zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji. - komentuje Konrad Kamiński, managing partner w Up&More

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Daj nam znać!

Odezwij się do nas!